Obec Prace, každou středu v 18 hod., stadion SK

K 10 je součást projektu ,,Všichni zpět do ulic“. K10 je v podstatě to nejjednodušší co pro sebe mohou lidé udělat. Určí si den (středa) čas (18 hod.), místo (fotbalový stadion), start a cíl (10 kol) a budu tam! Trať je dána obvodem fotbalového hřiště.

K10 je vytrvalostní záležitost na pěstování vůle a vytrvalosti. Dvě veličiny, bez kterých se člověk nehne dál na jakékoliv cestě k cíli. Pokud se podaří podchytit tyto dvě veličiny, přichází další ve formě kondice, zvýšení fyzické vytrvalosti, redukce nadváhy a v neposlední řadě psychická úleva s možností pravidelných setkání.

Lidé bez rozdílu pohlaví, vyznání, orientace, fyzické kondice, hmotnosti i výšky, se postaví na stejnou startovní čáru a jejich cíl je jednoduchý. Urazit po svých 1O kol kolem fotbalového hřiště. Je jedno jestli chůzí, během nebo kombinací obojího. Je jedno i za jak dlouho. Prostě to dát.

První tři návštěvy budou zkušební. Každý může přijít klidně i na čumendu. Od dalších startů si může zájemce zapisovat svoje výsledky a sledovat svoje zlepšení. Motivace je jedna. Překonat vzdálenost 10 kol kolem fotbalového stadionu za co nejkratší čas. Každý sám za sebe a přesto všichni společně.

Ptáte se proč? Smyslem tohoto projektu je ukázat cestu jak začít bez zbytečného investic, dojíždění, zbytečných pomůcek a cingrlátek. Prostě něco si obleč, něco si obuj a pojď. Je spousta lidí, kteří by rádi, ale neví jak, kde, s kým atd. Tady máte odpověď. Prace na fotbalovém stadionu SK, za jakéhokoliv počasí, každou středu v 18.00hod.

Pojďme změnit to, s čím jsme nespokojeni! Pojďme poznat sami sebe! Pojďme se sejít a začít!

Těším se na Vás Štěpánek Richard

K10 a něco o ní

O K10 jsme zde psali již několikrát a tak si jen ve stručnosti připomeňme, [...]

Naostro

2. 11. 2016. Opět středa, opět Pratecký stadion a opět K10. Po třech tak zvaných [...]

K10 podruhé

19. 10. 2016. Druhá zpráva z našeho společného snažení nebude asi tak dlouhá jako poprvé, ale [...]

K10 potřetí

26. 10. 2016. Potřetí a příště již „na ostro“ Třetí středa našeho projektu nás lákala [...]

K10 poprvé

12. 10. 2016 jsme odstartovali první běh projektu K10. Teplota 11°C, bezvětří, nepršelo [...]