19. 10. 2016. Druhá zpráva z našeho společného snažení nebude asi tak dlouhá jako poprvé, ale i tato je pozitivní.

Druhá středa, kterou se rozběhl projekt K10 se od rána netvářila nic moc. Mrholilo a z nenápadného mrholení se vyklubal déšť. Cestou ze školky jsme s mojí dcerou tipovali, kolik přijde lidí, když je tak, jak je. Já říkal 7, ona 8. Jak se říká: ,,Někdo tam nahoře mě má rád“. V 17.15 již nepršelo a 17.30 jsem dostal ze hřiště sms: ,, Jsme na K10, musíme dříve domů, už jsme vyběhli“.

Krásná zpráva, která mi otevřela novou možnost pro zájemce. Uvažuji, že by se K10 startovala ve dvou časech. V 17hod. a v 18hod. Jsou lidé, kteří jdou večer do práce a jiní zase přijdou z práce tak se jim hodí každému jiný čas.

Pokud má být K10 pro každého zájemce, tak nakonec proč ne. Ještě o tom popřemýšlím a určitě cestu najdeme. Včera jsme po ukončení K10 vyzkoušeli i umělé osvětlení, které nám možná bude dělat společnost při zimních měsících. Za mě bych se přimlouval za čelovky, které by udělaly, tuto aktivitu atraktivnější, ale to je jen můj osobní názor, který může být brán spíše jako nápad. Hlavní je, že lidé mají zájem a baví je to. I včera běžely stopky a byly zaznamenány pokroky. Pořád je to vše pro orientaci, ale ještě jedna návštěva a kdo bude chtít, může si svoje výsledky ukládat.

Nakonec, aby jste si nemysleli, že chrlím jen samá pozitiva mám zde i dvě negativa. Mám psát recenzi na jednu bundu od zatím nejmenované firmy, která je určená pro pohyb v dešti a hůř. Tak jsem v ní běžel, ale nepršelo, takže test se nekonal. Jo a naši tipovací soutěž jsem prohrál. Vikča vyhrála. Přišlo Vás 10, což hodnotím jako super!!!!! Pokud se někdo ptá, proč tady nemám účastnickou fotku, tak jsem neměl šanci ji pořídit. Lidé již vyběhli a v 18hod. nás vybíhalo 6. To ale nevadí, hlavní je pocit spokojenosti a uvolněnosti, který si všichni odnášejí.

Pro Vás všechny platí, že jsme příští týden opět na značkách.

Každá středa v 18hod.stadion SK Prace, projekt K10!!